Каталог

Светотехника ТМ «ЛЮМЕН» - собственное производство ГК «СВИТЛОТЕК»

знак ЛЮМЕН

Торговий знак «ЛЮМЕН» зареєстрований у Державному реєстрі свідоцтв України у 2006 році (свідоцтва № 63029 та № 63030 від 15.06.2006 р.).

На сьогодні правом користування торговим знаком «ЛЮМЕН» володіють ТОВ «СВІТЛОТЕК ТРЕЙД» та ТОВ «ТОРНАДО-А» ГК «СВІТЛОТЕК».

Світлотехнічна продукція ТМ «ЛЮМЕН» – це світильники і прожектори для внутрішнього та зовнішнього освітлення та світлодіодні лампи (led лампи) різного призначення.

Протягом багатьох років продукція ТМ «ЛЮМЕН» користується попитом на українському ринку та зарекомендувала себе як якісна та надійна.

Світильники та прожектори ТМ «ЛЮМЕН» працюють на багатьох об’єктах – серед наших клієнтів відомі торгові мережі («Епіцентр-К», АТБ, «Нова Лінія», «ФОРА» та ін.), ТРЦ, офісні та логістичні центри, промислові підприємства, тваринні комплекси, мережі автозаправок, спортивні комплекси тощо.

Торгове портфоліо ТМ «ЛЮМЕН» – світлодіодні світильники та лампи для всіх видів освітлення

 • ЛЕД АЛЬФА – вбудовані та накладні світильники для будь-якого типу стелі.
 • ЛЕД ДЕЛЬТА – світильники типу даунлайт.
 • ЛЕД GRILLE, ЛЕД CARDAN, ЛЕД ДЕКО – поворотні вбудовані світильники.
 • ЛЕД ОРЕОЛ, ЛЕД БЕТА, ЛЕД ГЛОБО – накладні світильники.
 • ЛЕД ГАММА – лінійні магістральні системи освітлення будь-якої конфігурації.
 • ЛЕД АКЦЕНТ – трекові системи акцентуючого підсвічування, у тому числі зі спеціальними спектрами для освітлення різних продуктів харчування.
 • ЛЕД СИГМА, ЛЕД ГЛОБО – вологозахищені світильники.
 • ЛЕД ОМЕГА – вологозахищені світильники для високих прольотів.
 • ЛЕД NAVARRA – прожектори заливаючого світла.
 • ЛЕД OZON – вуличні світильники.
 • Світлодіодні лампи для заміни стандартних ламп розжарювання, рефлекторних ламп і люмінесцентних трубчастих ламп Т8 та багато ін.

Світлодіодні світильники та прожектори ТМ «ЛЮМЕН» пропонуються у двох варіантах – із стандартним драйвером та з драйвером DALI.

Продукція ТМ «ЛЮМЕН» сертифікована у системі УкрСЕПРО, має клас енергоефективності не нижче А+, відповідає всім вимогам чинного законодавства України.

Застосування якісних електронних, світлодіодних компонентів та оптики знаних світових виробників (Vossloh-Schwabe, Philips, Seoul Semiconductor та ін.) гарантує високу якість та надійність продукції ТМ «ЛЮМЕН». А власне виробництво дозволяє не лише оперативно вдовольнити запити замовника та виготовити унікальну продукцію під будь-який проект, але й запропонувати конкурентну ціну.

Застосовуйте якісну оригінальну продукцію ТМ «ЛЮМЕН» – це запорука якості, безпеки та надійності Вашого освітлення.

Акции

Акция на лампы!

У вас есть возможность приобрести лампы по акционным ценам!

За подробной информацией обращайтесь в отдел продаж – тел. (044) 364 5108.

Звоните!

Статья

Системы защиты электронных компонентов светильников от пиковых перенапряжений

Современная энергетическая система, обеспечивающая электроэнергией окружающие нас промышленные и социальные объекты, комплексы сооружений (крупные порты, аэропорты), уличное освещение, представляет собой сложную структуру. Системы генерирования, передачи, распределения и адаптирования обеспечивают потребителя электрической энергией исходя из его потребностей. Применение различных комплексов защиты на всех этих этапах делает использование электрической энергии максимально простым и безопасным. Но предусмотреть всю совокупность природных и производственных факторов, влияющих на распределение и использование, а тем более на качество подаваемой потребителю электроэнергии, не всегда удается.

Подробнее

Все статьи

Новости

ГК «Свитлотек» презентовала эксклюзивную продукцию на выставке LedExpo-2017

Что же эксклюзивного было в экспозиции ГК «Свитлотек»?

Наше комплексное решение для ритейла, кроме уже известных и широко применяемых решений для общего освещения (магистральные системы ЛЕД ГАММА ТМ «ЛЮМЕН») и для акцентной подсветки (трековые системы освещения ЛЕД АКЦЕНТ ТМ «ЛЮМЕН»), включало уникальное для сегодняшнего украинского рынка предложение. Это - светодиодные акцентные светильники со специальными спектрами для освещения различных продуктов.Также в экспозиции были представлены специальные светодиодные программируемые системы VS Lighting Solutions для освещения птичников.

2017-09-28 11:48:00

Подробнее

Все новости