Каталог

Светотехника ТМ «ЛЮМЕН» - собственное производство ГК «СВИТЛОТЕК»

знак ЛЮМЕН

Торговий знак «ЛЮМЕН» зареєстрований у Державному реєстрі свідоцтв України у 2006 році (свідоцтва № 63029 та № 63030 від 15.06.2006 р.).

На сьогодні правом користування торговим знаком «ЛЮМЕН» володіють ТОВ «СВІТЛОТЕК ТРЕЙД» та ТОВ «ТОРНАДО-А» ГК «СВІТЛОТЕК».

Світлотехнічна продукція ТМ «ЛЮМЕН» – це світильники і прожектори для внутрішнього та зовнішнього освітлення та світлодіодні лампи (led лампи) різного призначення.

Протягом багатьох років продукція ТМ «ЛЮМЕН» користується попитом на українському ринку та зарекомендувала себе як якісна та надійна.

Світильники та прожектори ТМ «ЛЮМЕН» працюють на багатьох об’єктах – серед наших клієнтів відомі торгові мережі («Епіцентр-К», АТБ, «Нова Лінія», «ФОРА» та ін.), ТРЦ, офісні та логістичні центри, промислові підприємства, тваринні комплекси, мережі автозаправок, спортивні комплекси тощо.

Торгове портфоліо ТМ «ЛЮМЕН» – світлодіодні світильники та лампи для всіх видів освітлення

 • ЛЕД АЛЬФА – вбудовані та накладні світильники для будь-якого типу стелі.
 • ЛЕД ДЕЛЬТА – світильники типу даунлайт.
 • ЛЕД GRILLE, ЛЕД CARDAN, ЛЕД ДЕКО – поворотні вбудовані світильники.
 • ЛЕД ОРЕОЛ, ЛЕД БЕТА, ЛЕД ГЛОБО – накладні світильники.
 • ЛЕД ГАММА – лінійні магістральні системи освітлення будь-якої конфігурації.
 • ЛЕД АКЦЕНТ – трекові системи акцентуючого підсвічування, у тому числі зі спеціальними спектрами для освітлення різних продуктів харчування.
 • ЛЕД СИГМА, ЛЕД ГЛОБО – вологозахищені світильники.
 • ЛЕД ОМЕГА – вологозахищені світильники для високих прольотів.
 • ЛЕД NAVARRA – прожектори заливаючого світла.
 • ЛЕД OZON – вуличні світильники.
 • Світлодіодні лампи для заміни стандартних ламп розжарювання, рефлекторних ламп і люмінесцентних трубчастих ламп Т8 та багато ін.

Світлодіодні світильники та прожектори ТМ «ЛЮМЕН» пропонуються у двох варіантах – із стандартним драйвером та з драйвером DALI.

Продукція ТМ «ЛЮМЕН» сертифікована у системі УкрСЕПРО, має клас енергоефективності не нижче А+, відповідає всім вимогам чинного законодавства України.

Застосування якісних електронних, світлодіодних компонентів та оптики знаних світових виробників (Vossloh-Schwabe, Philips, Seoul Semiconductor та ін.) гарантує високу якість та надійність продукції ТМ «ЛЮМЕН». А власне виробництво дозволяє не лише оперативно вдовольнити запити замовника та виготовити унікальну продукцію під будь-який проект, але й запропонувати конкурентну ціну.

Застосовуйте якісну оригінальну продукцію ТМ «ЛЮМЕН» – це запорука якості, безпеки та надійності Вашого освітлення.

Акции

Акция на лампы!

У вас есть возможность приобрести лампы по акционным ценам!

За подробной информацией обращайтесь в отдел продаж – тел. (044) 364 5108.

Звоните!

Статья

Устройства защиты светильников от импульсных перенапряжений

Частой причиной выхода из строя блоков питания светильника является наличие в сети импульсов, которые возникают при грозовых разрядах, сбоях электросети, коммутационных процессах. Импульсы выводят блоки питания из строя и тем самым значительно сокращают срок службы светильников. Компания VS Lighting Solutions производит не только блоки питания со встроенной схемой защиты от воздействия импульсов, но и серию устройств защиты блоков питания, не оснащенных такими схемами.

Подробнее

Все статьи

Новости

ГК «Свитлотек» представит на конференции LED Progress-2017 комплексные решения для освещения

На конференции «LED Progress. Светодиодное освещение – Новинки. Практика. Перспективы» (выставка LedExpo-2017) ГК «Свитлотек» 14.09.2017 г. в 12:30 и в 12:50 представит два доклада.

 • Акцентное освещение в ритейле: светодиодные светильники со специальными спектрами. Докладчик З. Монастырский.
 • Светодиодные решения Vossloh-Schwabe для агробизнеса. Докладчик А. Вебер, VS Lighting Solutions: A member of the Panasonic group Panasonic (по приглашению ГК «Свитлотек»).

2017-09-07 07:14:24

Подробнее

Все новости