Люмен

Люмен

Світлотехніка ТМ «ЛЮМЕН» власне виробництво ГК «СВІТЛОТЕК»

Торговий знак «ЛЮМЕН» зареєстрований у Державному реєстрі свідоцтв України у 2006 році (свідоцтва № 63029 та № 63030 від 15.06.2006 р.).

На сьогодні правом користування торговим знаком «ЛЮМЕН» володіють ТОВ «СВІТЛОТЕК ТРЕЙД» та ТОВ «ТОРНАДО-А» ГК «СВІТЛОТЕК».

Світлотехнічна продукція ТМ «ЛЮМЕН» – це світильники, прожектори, системи для внутрішнього та зовнішнього освітлення та світлодіодні лампи (led лампи) різного призначення.

Протягом багатьох років продукція ТМ «ЛЮМЕН» користується попитом на українському ринку та зарекомендувала себе як якісна та надійна.

Продукція ТМ «ЛЮМЕН» сертифікована у системі УкрСЕПРО, має клас енергоефективності не нижче А+, відповідає всім вимогам чинного законодавства України.

Застосування якісних електронних, світлодіодних компонентів та оптики знаних світових виробників (Vossloh-Schwabe, Philips, Seoul Semiconductor та ін.) гарантує високу якість та надійність продукції ТМ «ЛЮМЕН». А власне виробництво дозволяє не лише оперативно вдовольнити запити замовника та виготовити унікальну продукцію під будь-який проект, але й запропонувати конкурентну ціну.