Офіційні партнери | Світлотек

 

philips logo 1938 2008 digital - Офіційні партнери | Світлотек

 

PHILIPS

“…Сектор Philips “Світлові рішення” є одним з провідних постачальників технічних рішень і систем для професійних ринків і споживачів.

Ми розробляємо системи освітлення, використовувані в різних сферах – як у приміщеннях (будинки, магазини, офіси, школи, готелі, промислові підприємства і лікарні), так і в зовнішньому освітленні (громадські місця, житлові комплекси та спортивні споруди). Ми також пропонуємо рішення для людей у дорозі, забезпечуючи їм безпечне освітлення на дорозі (освітлення для автомобілів і вуличне освітлення).Крім того, ми створюємо справжні світлові шедеври, реалізуючи проекти підсвічування будівель і вулиць. Наші світлові рішення застосовуються в теплицях, системах охолодження та висвітленні вуличних вивісок, а також в опаленні, очищенню повітря і води і в медицині.

Нові технології освітлення, такі, як світлодіодні системи, і потреба в енергоефективних рішеннях лежать в основі принципово нових розробок Philips.

ge - Офіційні партнери | Світлотек  

 General Electric 

GE виробляє широкий спектр світлотехнічного обладнання – понад 6000 найменувань для реалізації в роздрібній та оптовій торгівлі, застосування в промисловості і автовиробництві, а також для світлових рішень у спортивній та театральної областях.
GE – Lighting пропонує величезний спектр сучасних енергозберігаючих та високоефективних світлових рішень для промислового і споживчого ринків. GE – Lighting реалізувало безліч передових енергозберігаючих рішень в області світлотехніки.

lumen logo - Офіційні партнери | Світлотек

 БСЗ Люмен 
awex - Офіційні партнери | Світлотек

 

 Vossloh Schwabe

VOSSLOH-SCHWABE (Panasonic Group, Німеччина) – всесвітньо відома компанія, є великим виробничим концерном і спеціалізується на виробництві пускорегулювальних апаратів для люмінесцентних ламп, ртутних ламп високого тиску, газорозрядних ламп високого тиску, а також трансформаторів для низьковольтних галогенних ламп. Гарантія високої якості у виготовленні пускорегулювальних апаратів і постійний розвиток технології забезпечили надійність продукції, володіє сертифікатом якості ISO 9001. VOSSLOH-SCHWABE завоював солідну і постійно зростаючу частину міжнародного ринку.

elkamet - Офіційні партнери | Світлотек

 AWEX

 

- Офіційні партнери | Світлотек

 

 Elkamet