Бренди

Lumen

Світлотехніка ТМ «ЛЮМЕН» власне виробництво ГК «СВІТЛОТЕК»

Торговий знак «ЛЮМЕН» зареєстрований у Державному реєстрі свідоцтв України у 2006 році (свідоцтва № 63029 та № 63030 від 15.06.2006 р.).

Детальніше…

TM

Компанія TM TECHNOLOGIE, заснована у 2002 році у Кракові, сьогодні стала одним з кращих польських виробників аварійного освітлення та  електронних пристроїв,  що використовуються в світлотехніці.

Детальніше…

Philips

Компанія Philips Lighting, маючи за плечима більше ніж 120-річний досвід роботи, сьогодні – №1 на світовому ринку освітлення.

Детальніше…

Osram

OSRAM – один з провідних виробників джерел світла та систем освітлення.

Детальніше…

Rosa

Польська компанія ROSA – один з найкрупніших виробників обладнання для сучасного зовнішнього освітлення вже 20 років активно й з успіхом працює на ринку і гарантує клієнтам професійне обслуговування, найвищу якість, індивідуальний підхід.

Детальніше…

Lighting solution

Vossloh-Schwabe (Німеччина) – всесвітньо відомий виробник, концерн, що спеціалізується на виробництві пуско-регулювальних апаратів для люмінесцентних ламп, ртутних та газорозрядних ламп високого тиску, а також трансформаторів для низьковольтних галогенних ламп.

Детальніше…

ls 600x254siteco 400x169 - Бренди

SITECO – німецький виробник світлотехніки зі 150-річним досвідом. У 1949 році компанію придбав Siemens Electrogeräte GmbH, з 1997 року SITECO був дочірнім підприємством OSRAM. Наразі компанія налічує 20 дочірніх компаній.

Детальніше…

awex

З 2002 року польська компанія Awex працює на ринку аварійного освітлення. Здійсненіі зусилля, реалізовані знання та cпівпраця з кращими фахівцями, науковими центрами, а також інвестиції в інноваційні проекти дозволили компанії стати лідером у сучасному аварійному освітленні.

Детальніше…

Opple

OPPLE – провідний китайський бренд, презентований у 70 країнах світу. Світлодіодна продукція OPPLE виробляється на 2 крупних підприємствах, які сертифіковані за системою ISO та на яких працюють 6 000 співробітників, вона представлена на 35 000 торгових точках по всьому світу.

Детальніше…

exc - Бренди

EXC – китайський виробник високотехнологічних світлодіодних пристроїв для ландшафтного та архітектурного підсвічування, представлений у 80 країнах. Повна назва Shenzhen EXC-LED Technology Co., Ltd. (EXC – торгова марка).

Детальніше…